Biznes dla początkujących to czwarta książka z tej niezwykłe serii - po Filozofii, Psychologii i Pieniądzach przyszedł czas by poznać od po...

Biznes dla początkujących

By | 10:00 Napisz komentarz
Biznes dla początkujących to czwarta książka z tej niezwykłe serii - po Filozofii, Psychologii i Pieniądzach przyszedł czas by poznać od podszewki Biznes..

Recenzja książki Biznes dla początkujących

Na początku przygody z książką dowiemy się, czym tak w ogóle jest biznes i dlaczego jest on nam potrzebny. Poznamy tajniki zakładania działalności gospodarczej, dowiemy się jak kontrolować finanse i dlaczego trzeba płacić podatki, a także co powoduje że niektóre firmy upadają. Jest tu też wątek o sprzedawaniu produktów, o ich wytwarzaniu, a nawet o cechach dobrego lidera.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki.


Bardzo ciekawym jest na przykład rozdział o Porażkach produkcyjnych, z którego dowiemy się jakie konsekwencje ma źle prowadzona produkcja - na przykładzie bawełny. Niesamowicie ważna jest zrównoważona produkcja i tu też jest o tym co nieco napisane.

Zainteresował mnie również rozdział o Wejściu na giełdę - przyznam, że w ogóle nie orientuję się w tym temacie i nie miałam pojęcia o co z tą giełdą chodzi. Teraz już co nieco wiem :) Ciekawie opisana jest również relacja między popytem a podażą, co zdecydowanie pozwoli czytelnikom zrozumieć, od czego zależą ceny produktów w sklepach.


Książkę jak zawsze przeczytałam najpierw ja sama, a później dałam ją dzieciom. Starsza zaczęła już myśleć o swoim biznesie. Jestem ciekawa, co wymyśli.. A lekturę tej publikacji bardzo wam polecamy, jest wspaniała!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Publicat.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: