Alicja w Krainie Czarów to klasyka baśni Disneya, która po wielu latach od premiery, za sprawą wydawnictwa Egmont ukazała się w formie komi...

Klasyczne baśnie: Alicja w Krainie Czarów

By | 19:30 Napisz komentarz
Alicja w Krainie Czarów to klasyka baśni Disneya, która po wielu latach od premiery, za sprawą wydawnictwa Egmont ukazała się w formie komiksu.

Alicja w Krainie Czarów - recenzja

Recenzja komiksu Alicja w Krainie Czarów:Alicja w Krainie Czarów - recenzja

Pewnego razu Alicja zauważa królika. Dziwnie ubrane stworzenie spoglądające na zegarek przyciąga uwagę dziewczynki. Postanawia iść za nim... Tak trafia do miejsca, przy którym znajduje się dużo dziwnych przedmiotów, między innymi napój podpisany "wypij mnie". Dziewczynka zmniejsza się i przechodzi przez miniaturowe drzwi. W niezwykłej krainie spotyka niezwykłe stworzenia. Trafi na Królową Kier, która chyba doskonale wiecie cóż za plan miała. To komiks idealnie odwzorowany na baśni Disneya pod tym samym tytułem i identycznie zilustrowany.

Alicja w Krainie Czarów - recenzja

Warto czytać bajki Disneya - są piękne! W serii ukazały się również inne tytuły: Król Lew, 101 Dalmatyńczyków, Mulan, Mała Syrenka, Aladyn, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Zakochany Kundel.

Alicja w Krainie Czarów - recenzja

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: