Orbitki to całkiem nowa kosmiczna seria książek dla dzieci, w której będziemy obserwować codzienne życie bliźniaków żyjących w latach trzyt...

Orbitki - Dwie kosmiczne nowości z nowej serii

By | 11:00 Napisz komentarz
Orbitki to całkiem nowa kosmiczna seria książek dla dzieci, w której będziemy obserwować codzienne życie bliźniaków żyjących w latach trzytysięcznych. Czy właśnie tak będzie wyglądał wtedy świat..? :)

Recenzja książek:

Oliwka i Maks to kilkuletnie bliźniaki. Ich życie niewiele różni się od życia dzieci z dzisiejszych czasów, jedynie jest bardziej kosmiczne - ludzie podróżują autolotami, a w domach mają kosmotki zamiast kotków :) To urocze bajki z pięknym, kolorowym wnętrzem, a przygody Orbitków z pewnością wciągną przedszkolaki!


Orbitki: Tajemnica Maksa - recenzja

To opowieść o chęci posiadania zwierzątka. Maks zaopiekował się pewnym niezwykłym stworzeniem, którego nie powinien brać do domu, ale tak jakoś wyszło.. W tajemnicy przed rodziną dbał o niego, lecz jak nie trudno zgadnąć - jego tajemnica wyszła na jaw. Rodzice początkowo niezbyt zadowoleni, z czasem doszli do wniosku że ich syn bardzo dobrze zajął się przybyszem. Stwierdzili, że zwierzę w domu to dobry pomysł.


Orbitki: Najlepszy prezent - recenzja

Oliwka i Maks zostali zaproszeni na urodziny kolegi. Maks nie może iść, gdyż ma w tym czasie zajęcia, ale dziewczynka z radością szykuje się na to wydarzenie. Razem z bratem kupują prezent, który miał być wyjątkowym i świetnym prezentem. Bliźniaki zdecydowały się na astrolotkę - to hit w ich świecie! Ale w dniu urodzin Oliwka odkrywa, że astrolotka gdzieś zaginęła... Dziewczynka ma w pokoju niemały bałagan, przez co nie mogła odnaleźć prezentu. Na szybko wymyśliła, że przygotuje prezent własnoręcznie. I bardzo dobrze wyszło, bo okazało się że kolega dostał niejedną astrolotkę! A drzewko przyjaźni było niepowtarzalne.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogły czytać jeszcze więcej przygód Oliwki i Maksa w ich niezwykłym świecie!


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: