Zabawy z dźwiękiem to nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka, w której poza historią do czytania, mamy kilka różnych dźwięków. To kol...

Zabawy z dźwiękiem: Rakieta startuje! i Leniwcu, pośpiesz się!

By | 16:00 Napisz komentarz
Zabawy z dźwiękiem to nowa podseria serii Akademia Mądrego Dziecka, w której poza historią do czytania, mamy kilka różnych dźwięków. To kolorowe książeczki dla najmłodszych pełne pięknych, bajkowych ilustracji!

Posłuchaj dźwięków w filmie:


SPRAWDŹ CENĘ


Leniwcu, pospiesz się! to historia z pojazdami w roli głównej, które jadą za leniwcem. Jak wiadomo, leniwiec robi wszystko powoli - i tak też jest gdy siedzi za kierownicą. Nie spieszy mu się zupełnie, za to kierowca koparki czy straży pożarnej, spieszą się niesamowicie! A dokąd tak gnają..? O tym przekonamy się na samym końcu.


W książce skrywa się pięć różnych dźwięków. Nawiązują one oczywiście do tematu przewodniego, czyli w tym wypadku pojazdów. Posłuchamy straży pożarnej, pociągu, klaksonu...


Rakieta startuje! to bardzo kosmiczna przygoda - przed astronautami stoi pewne zadanie. O tym, czy uda im się wykonać misję dowiemy się oczywiście na końcu tej niezwykłej wyprawy!


Tutaj też dźwięki nawiązują tematycznie do tytułu - posłuchamy rakiety, ale też ufoludka :)


To piękne, wyjątkowe książki dla najmłodszych.----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: