Seria książek Miś Pracuś rozrasta się w zastraszającym tempie! :) Dziś opowiem wam o dwóch nowościach: Weterynarz i Kapitan statku .

Miś Pracuś: Weterynarz i Kapitan Statku

By | 10:00 Napisz komentarz
Seria książek Miś Pracuś rozrasta się w zastraszającym tempie! :) Dziś opowiem wam o dwóch nowościach: Weterynarz i Kapitan statku.

Recenzja książek na YouTube:
Recenzja książki Miś Pracuś: Weterynarz

Akcja dzieje się w przychodni weterynaryjnej, do której przychodzi całkiem sporo zwierząt. Miś będzie leczyć pieska - zrobi mu prześwietlenie, zaopiekuje się nim bardzo dobrze. W poczekalni roi się od innych zwierząt zamkniętych w transporterach - sprawdźmy, kto jeszcze czeka na pomoc!


Jak w każdej innej książce z serii mamy tu elementy do przesuwania i wysuwania, za którymi coś się kryje. Książki te mają piękne, bajecznie kolorowe ilustracje i charakterystyczną treść, która na każdej stronie zaczyna się od słów Miś Pracuś, Pracuś Miś...


Recenzja książki Miś Pracuś: Kapitan statku

Tym razem Miś jest kapitanem promu, który transportuje samochody. W podróż wybrała się pewna rodzina, a Miś bezpiecznie dostarczył ich w docelowe miejsce. A my śledzimy tę podróż, czy też raczej za sprawą przesuwanych elementów - towarzyszymy im na morzu!


Seria Miś Pracuś liczy już całkiem sporo pozycji, każda inna i wyjątkowa. To seria, którą kochają małe dzieci! Kultowa na świecie i w naszym kraju również :)
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: