Jak smakuje czekolada na Evereście? - książka, która zabierze nas w podróż do dwunastu ekstremalnych miejsc na naszej planecie, które pozna...

Jak smakuje czekolada na Evereście?

By | 12:00 Napisz komentarz
Jak smakuje czekolada na Evereście? - książka, która zabierze nas w podróż do dwunastu ekstremalnych miejsc na naszej planecie, które poznamy za pomocą wszystkich zmysłów!

Recenzja książki na YouTube:
Poczujemy smrodek zgnilizny wulkanu, zostaniemy ugryzieni przez skorpiona, skosztujemy gruzińskiej potrawy... Popłyniemy Nilem, wejdziemy oczywiście na Everest, trafimy do najzimniejszego miejsca na Ziemi, do najciemniejszego, najbardziej naelektryzowanego, najgłębszego... To tylko mały fragment tego, co znajdziemy w tej książce!


Recenzja książki Jak smakuje czekolada na Evereście?

Książka należy do serii Akademia Mądrego Dziecka, podserii Chcę wiedzieć! Ma piękne, kolorowe wnętrze i pełna jest bardzo wartościowej treści. Każdemu miejscu poświęcone są dwie rozkładówki - na pierwszej przeczytamy kilka słów o odwiedzanym miejscu i o naszej podróży tam, a na drugiej zmysłami sprawdzimy, co jak smakuje, pachnie, wygląda, czy co czujemy będąc w danej lokalizacji.

To genialna książka! Musicie koniecznie sami sprawdzić, jak smakuje czekolada na Evereście :)


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: