Cartaventura: Oklahoma to interaktywna gra karciana, w którą zagrać możemy samodzielnie, albo w większym gronie. Gra przeznaczona jest dla ...

Cartaventura: Oklahoma. Recenzja gry

By | 19:00 Napisz komentarz
Cartaventura: Oklahoma to interaktywna gra karciana, w którą zagrać możemy samodzielnie, albo w większym gronie. Gra przeznaczona jest dla grupy wiekowej 10+ i jest niezwykłą przygodą!

Cartaventura Oklahoma

Recenzja gry na YouTube:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ

Cartaventura Oklahoma

W zestawie mamy karty. Musimy zawsze pilnować ich odpowiedniej kolejności (one są ponumerowane), bo tylko wtedy nie pogubimy się w rozgrywce i będziemy cieszyć się przygodą.

Cartaventura Oklahoma

Cartaventura Oklahoma zabierze nas w podróż do Stanów Zjednoczonych roku 1854 - będziemy podążać śladami niewolnika Bassa Reevesa. Spróbujemy uciec, a może nawet zostaniemy szeryfem? Kto wie, co wydarzy się po drodze... To wszystko zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Cartaventura Oklahoma

Gry tego typu to fantastyczna przygoda! Dzięki niewielkiemu opakowaniu można Cartaventurę zabrać wszędzie ze sobą i spędzić miło czas na wakacjach czy rodzinnym spotkaniu. Karty mają piękną grafikę (te lasy są wspaniałe!), a przygoda wciągnęła nas tak bardzo, że od razu zabrałyśmy się za drugą rundę sprawdzić, czy coś innego nas po drodze spotka :)

Cartaventura Oklahoma

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: