Na rajskiej wyspie Maui roi się od turystów. Każdy chce zająć miejsce na plaży, ale czy dla każdego wystarczy..? Z pomocą przychodzimy my -...

Maui - Znajdź miejsce na rajskiej plaży!

By | 10:00 Napisz komentarz
Na rajskiej wyspie Maui roi się od turystów. Każdy chce zająć miejsce na plaży, ale czy dla każdego wystarczy..? Z pomocą przychodzimy my - dokładając żetony ręczników będziemy nie tylko zajmować im miejsca, ale też tworzyć najbardziej punktujące połączenia kolorystyczne.

Recenzja gry MAUI

Recenzja gry Maui:
Recenzja gry MAUI

To gra rodzinna przeznaczona dla 2-4 graczy w wieku 8+ i ma bardzo wakacyjny, nadmorski klimat! Na planszach w postaci plaż będziemy umieszczać ręczniki turystów w taki sposób, by zdobyć za nie jak najwięcej punktów. Pod parasolami kryją się bonusy, ale musimy przy tym uważać by nie położyć ręcznika za obszar plaży - bo stracimy punkt.

Recenzja gry MAUI

Dokładanie kafelków ręczników odbywać się może z zachowaniem zasady na górze kamyki - to znaczy, że nie możemy ich obracać. Próbujemy tworzyć ciągi wzorów, bo to one przynoszą nam punkty. W wersji z krabami będziemy musieli unikać krabów na piasku, za które zgarniamy minusowe punkty.

Recenzja gry MAUI

Komponenty w grze Maui są doskonałej jakości - żetony ręczników bardzo grube, niewielkie parasole też są sztywne i nie ma szans by je uszkodzić. Jedynie plansze są cieniutkie - jak widać na zdjęciu powyżej, przez to ciężko je w stu procentach wyprostować.

Recenzja gry MAUI

To gra logiczna z prostymi zasadami, która przeniesie was wprost do nadmorskiego kurortu - idealna nie tylko na lato, ale też na każdą inną okazję rodzinnego grania.

Recenzja gry MAUI


---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: