Seria Akademia Mądrego Dziecka powiększyła się o dwie nowe publikacje: Spójrz jak rosnę! oraz Co czujesz? Dziś wam o nich co nieco opowiem!

Mój świat: Co czujesz? I Spójrz jak rosnę!

By | 19:30 Napisz komentarz
Seria Akademia Mądrego Dziecka powiększyła się o dwie nowe publikacje: Spójrz jak rosnę! oraz Co czujesz? Dziś wam o nich co nieco opowiem!

Zobacz, jak działają książki:


SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ:


Recenzja Mój świat: Spójrz jak rosnę!

To książka pełna okienek i ruchomych elementów. Dzieci dowiedzą się, jak wygląda etap rozwoju żaby, kurczaka, ale też krok po kroku przyjrzymy się rozwojowi jabłka na jabłoni. Sprawdzimy, jak wyglądają małe zwierzęta a jak ich duże wersje, gdzie rosną rośliny gdy potrzebują ciepła i jak rośnie marchewka, albo zboże zasiane na polu.


Książka ma piękne, kolorowe wnętrze i bardzo grube, sztywne strony - jest idealna dla najmłodszych czytelników. Ma też wspaniały walor edukacyjny.


Recenzja książki Mój świat: Co czujesz?

A to jest zupełnie nowa, wyjątkowa publikacja: w jej wnętrzu znajdziemy cztery buzie z zupełnie różnymi emocjami! Na poszczególnych stronach są bohaterowie książki z pustymi że tak to nazwę buziami - tzn mają je, ale zupełnie neutralne. Celem dziecka jest zdecydowanie, co czuje bohater w określonej sytuacji: gdy idzie do lekarza, gdy chce się bawić na placu zabaw na zajętym urządzeniu... Jest też miejsce na określenie, jakie emocje towarzyszą dziś dziecku. A to wszystko w kolorowej, pięknej oprawie tej niezwykłej książki!


Co czujesz? ma jednak drobny minus - buzie są dość cienkie i raczej łatwo je zgiąć. Trzeba uważać z młodszymi dziećmi. Cała reszta książki jest oczywiście tak samo doskonałej jakości, jak wszystkie inne z serii Akademia Mądrego Dziecka.


Piękne nowości Harper Kids wydał. Czekamy na więcej! :)
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: