Hotel pod pajęczą siecią to karciana gra dla grupy wiekowej 5+ dla dwóch do czterech graczy. To emocjonująca gra, w której będziemy musieli...

Hotel pod pajęczą siecią

By | 10:00 Napisz komentarz
Hotel pod pajęczą siecią to karciana gra dla grupy wiekowej 5+ dla dwóch do czterech graczy. To emocjonująca gra, w której będziemy musieli zakwaterować w hotelu sześcionożne owady.

Hotel pod pajęczą siecią

Jak grać? Sprawdź film:
Hotel pod pajęczą siecią

W zestawie mamy cztery różnokolorowe hotele i karty z owadami. Naszym celem jest jak najszybsze zakwaterowanie wymaganych owadów w naszym hotelu. Aby to zrobić, odkrywamy w swojej rundzie jedną kartę ze stosu i w zależności od tego, co na niej widnieje - taką akcję wykonujemy.

Hotel pod pajęczą siecią

Jeżeli na karcie jest owad, którego możemy umieścić w naszym hotelu, to robimy to. Jeżeli jest owad który nie powinien do nas trafić albo mamy już komplet tego gatunku, odkładamy kartę na swój prywatny zakryty stos. Jeśli odkryjemy miodek, kładziemy go odkryty obok hotelu. Jeżeli trafi nam się karaluch, niestety zjada cały nasz miodek (odrzucamy te karty na stos kart odrzuconych). W przypadku trafienia pająka - odstraszamy jednego z gości hotelowych przeciwników, ale tylko gdy któryś owad jest pojedynczy (nie można odstraszyć owada z pary).

Hotel pod pajęczą siecią

Mając miodek, możemy wabić owady do naszego hotelu - z zakrytych stosów innych przeciwników. Za dwie karty miodu możemy wypowiedzieć głośno, którego owada chcemy zabrać (aby to bezbłędnie zrobić, zapamiętujemy karty które przeciwnicy odkładają). Jeśli okaże się, że w stosie tej osoby nie ma takiego owada, niestety tracimy miodek i nie zyskujemy lokatora.

Hotel pod pajęczą siecią to emocjonująca gra o bardzo prostych zasadach, z piękną grafiką i zdecydowanie przyniesie wam dużo radości!

Hotel pod pajęczą siecią

----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: