Bajeczki na dzień dobry to seria książek z bajkowymi bohaterami, charakteryzująca się dużą i wyraźną czcionką i bajecznie kolorowymi ilustr...

Smerfy i Bing: Bajeczki na dzień dobry

By | 09:00 Napisz komentarz
Bajeczki na dzień dobry to seria książek z bajkowymi bohaterami, charakteryzująca się dużą i wyraźną czcionką i bajecznie kolorowymi ilustracjami.

Recenzja książek na YouTube:
Recenzja książki Bajeczki na dzień dobry: Smerfy

Trzy opowieści wprost ze świata Smerfów! W pierwszej z nich będziemy świadkami znalezienia jaja z niewiadomą zawartością przez smerfa, który zupełnie nie zna się na opiece nad jajami :) Ale ze wszystkich sił zapragnie być jego rodzicem. Sytuacja się komplikuje, gdy z jajka zaczynają wystawać nóżki... Ileż tu się dzieje!


Druga opowieść to niesforne smerfy zostawione same sobie i niewidzialny Papa Smerf, z przerażeniem obserwujący co się dzieje w wiosce :) A trzeci rozdział książki utrzymana jest w iście kosmicznym klimacie!


Recenzja książki Bajeczki na dzień dobry: Bing

Tu również znajdziemy trzy historie: pierwsza o podróży autobusem na plażę, na którą nasi bohaterowie nie dotrą z powodu awarii. Druga - przygoda z hula hoopem! A trzecia, z udziałem piłki :) Książka ma przepiękne, bajkowe ilustracje i ciekawą treść. Myślę, że kilkuletni miłośnicy Binga nie oderwą się od lektury.


W serii Bajeczki na dzień dobry ukazały się też Masza i Niedźwiedź, Tomek i Przyjaciele oraz Przygody Misia Paddingtona.----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: