Aladyn w komiksie - jestem przekonana, że nie widzieliście tak niesamowitego wydania tej klasyki! Seria Klasyczne baśnie Disneya w komiksie...

Aladyn. Klasyczne baśnie Disneya w komiksie

By | 08:00 Napisz komentarz
Aladyn w komiksie - jestem przekonana, że nie widzieliście tak niesamowitego wydania tej klasyki! Seria Klasyczne baśnie Disneya w komiksie ma w swej kolekcji już kilka disneyowskich hitów w zupełnie nowych, wyjątkowych aranżacjach - komiksowych.

Recenzja komiksu:


O czym jest komiks?

Dżasmina, córka Sułtana, za kilka dni musi wyjść za mąż. Prawo stanowi tak, a nie inaczej - wbrew temu, co sama zainteresowana na ten temat myśli. W tym samym mieście mieszka Aladyn - złodziejaszek, w którego ręce wpada czarodziejska lampa. Dżin spełnia jego życzenie i zamienia go w księcia, który zdobywa serce Dżasminy. W między czasie Dżafar snuje przebiegłe plany przejęcia władzy, a przeszkodzić mu może Aladyn.


Kto oglądał na szklanym ekranie ten wie, jak poruszająca jest to historia. Komiks ma wszystko to, co z niej najważniejsze - jak na książkę Disneya przystało, ilustracje są jak żywcem wyciągnięte z wersji filmowej. Czytanie i oglądanie komiksu, to czysta przyjemność.
---
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: