Frnck: Chrzest ognia to drugi tom serii, w której tytułowy Frank przenosi się w czasy prehistorii. Dlaczego taki tytuł? Bo tam, dokąd trafi...

Frnck: Chrzest ognia. Drugi tom serii

By | 17:00 Napisz komentarz
Frnck: Chrzest ognia to drugi tom serii, w której tytułowy Frank przenosi się w czasy prehistorii. Dlaczego taki tytuł? Bo tam, dokąd trafił, nie ma samogłosek.. :)

Recenzja komiksu:


Prehistoria jest beznadziejna - bez telefonu, internetu, pizzy, nawet bez samogłosek. Jednak Franck stara się tam odnaleźć, mimo trudności na które napotyka - bo jak to można jeść surowe mięso? Albo jajo wyciągnięte wprost z tyłka martwego olbrzymiego ptaka? Chłopiec postanawia pokazać swoim prehistorycznym znajomym, co to jest ogień. Czy to się ma prawdo udać..?


Nie wszystko pójdzie po myśli chłopca. Prehistoryczni ludzie nie są tak skorzy do odkrywania wynalazków, a z ogniem się nie igra. Jednak tu też nie zabraknie zwariowanych, zabawnych sytuacji - które sprawiają, że komiks ma niesamowity klimat!


Nie chciałabym się zamieniać z Franckiem, ale strasznie lubię czytać o jego przygodach. Czekam niecierpliwie na kolejną ich część!


---
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: