Samolot LOL Surprise OMG Remix (tutaj sprawdzisz, gdzie najtaniej go kupić - KLIK ) jest u nas w domu od kilku miesięcy i wreszcie nadszedł...

Samolot LOL Surprise OMG Remix - Recenzja

By | 09:00 Napisz komentarz
Samolot LOL Surprise OMG Remix (tutaj sprawdzisz, gdzie najtaniej go kupić - KLIK) jest u nas w domu od kilku miesięcy i wreszcie nadszedł czas, bym podzieliła się opinią z zabawy nim.

Ale to nie jest tylko samolot - to cztery zabawki w jednym!


Recenzja zabawki:


Bardzo zachęcam do obejrzenia videorecenzji. Videotesty zabawek to jest to, co kocham - bardzo dużo czasu im poświęcam, zarówno nagraniu jak i montażowi, obejrzyj więc koniecznie i zostaw łapkę w górę :)


Samolot LOL Surprise wykonany jest z materiału bardzo dobrej jakości. Nie jest to tani plastik, to porządne tworzywo, które po milionowym przerobieniu na samochód czy studio nagrań, wciąż jest w rewelacyjnym stanie!
O tym nie wspomniałam: zabawka ta to samolot, samochód, studio nagrać i budka DJa.


Jak przerobić samolot na studio nagrań? Pokazuję to w videorecenzji, gdy przeczytasz ten artykuł to cofnij się na początek i obejrzyj koniecznie film! :)


W samolocie są schowki na bagaże, fotele z pasami bezpieczeństwa - które można rozłożyć do spania, jest podświetlana ściana, kolorowe świecące reflektory i dużo dodatkowych akcesoriów - jak słuchawki, poduszki na szyję, maseczki do spania, itp. W zestawie nie ma lalki, ale jest ubranie dla laleczki LOL z kuli niespodzianki. Składane skrzydła samolotu sprawiają, że jest on w miarę wygodny w przechowywaniu.


Samolot swoje waży, ale to też wskazuje na to, z jak dobrej jakości materiałów jest wykonany. Jego ceny są bardzo różne, dużo zależy od tego, jaka jest aktualnie pora roku - ja go kupiłam za coś około 150-170zł, ale wiem że potrafi kosztować nawet 500zł. Zachęcam do zaglądania do porównywarki cen (HOP) bo tam można na bieżąco sprawdzić, gdzie jest aktualnie najtaniej.


Czy warto kupić samolot?

Tak. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Moje dzieci zresztą również, urządzają lalkom wspaniałe podróże, albo aranżują klimatyczne studio nagrań dla lalek piosenkarek. Samolot ten to u nas długie godziny zabawy.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: