Pięć Królestw: Łupieżcy Niebios to pierwszy tom z pięciu serii książek autorstwa Brandona Mulla. To historia, jak mówi autor, najbardziej z...

Pięć Królestw: Łupieżcy Niebios. O książce

By | 15:00 Napisz komentarz
Pięć Królestw: Łupieżcy Niebios to pierwszy tom z pięciu serii książek autorstwa Brandona Mulla. To historia, jak mówi autor, najbardziej zbliżona do Baśnioboru. Nie jestem w stanie tego porównać, gdyż całego cyklu Baśniobór jeszcze nie czytałam - ale Pięć Królestw tak mnie wciągnęło, że muszę kupić brakujące części tej pierwszej serii i przeczytać! :)

Recenzja książki:


O czym jest książka?

Historia dzieje się w Halloween - z pozoru zwykła zabawa w gronie przyjaciół i wycieczka do nawiedzonego domu, stała się początkiem szalonej, niezwykłej przygody. Obrzeża to miejsce pomiędzy jawą a snem, gdzie źle się dzieje - magia traci na sile. Pięciu Królestwom grozi coś niebezpiecznego, a Cole z przyjaciółmi będą musieli spróbować to wszystko naprawić.


Pięć Królestw zostało wznowione po latach, w nowym pięknym wydaniu - przyciąga czytelników i miłośników Baśnioboru jak magnes! I ja się temu wcale nie dziwię, bo to fantastyczna przygoda.


---
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Wilga.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: