Story Cubes: Star Wars to kolejna już odsłona kultowej, genialnej gry kościanej Story Cubes od Rebel. Banalnie proste zasady do wytłumaczen...

Story Cubes: Star Wars - kolejna odsłona genialnej gry

By | 09:00 Napisz komentarz
Story Cubes: Star Wars to kolejna już odsłona kultowej, genialnej gry kościanej Story Cubes od Rebel. Banalnie proste zasady do wytłumaczenia w mniej niż minutę, niewielkie poręczne pudełko i doskonale wykonane kości - to charakteryzuje serię. A wraz z tą wersją przeniesiemy się do Uniwersum Gwiezdnych Wojen...

Recenzja gry:


Tu porównasz ceny - klik.


Jak grać w Story Cubes?

Wszystko, co musimy zrobić to rzucić kośćmi. Z symboli, które zostały wylosowane, tworzymy historie. Każdy z graczy po kolei wybiera symbol i dokłada kość z danym symbolem do już stworzonej opowieści, dopisując do niej kolejny wątek.


Star Wars - co nowego?

Wersja Story Cubes Star Wars wnosi nam do gry bohaterów znanych z sagi, kosmiczne statki, miejsca i mnóstwo innych symboli, które spotykamy w tej grze pierwszy raz. Ale wasza opowieść wcale nie musi mieć miejsca na planecie Tatooine, bo to tylko od was zależy w jak niezwykłe miejsce się przeniesiecie tworząc historię, kogo tam spotkacie i jakich wydarzeń będziecie świadkiem.


Kocham Story Cubes - to jedna z tych gier, które po prostu trzeba znać. Niesamowicie pobudza wyobraźnię, wspaniale rozwija umiejętności opowiadania, jest genialna!


---
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Rebel.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: