Hania Humorek wraca w wielkim stylu! :) Kilka miesięcy przyszło nam czekać na kolejne tomy jej przygód, aż tu pewnego marcowego dnia, pojaw...

Hania Humorek powraca! Trzy nowe książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Hania Humorek wraca w wielkim stylu! :) Kilka miesięcy przyszło nam czekać na kolejne tomy jej przygód, aż tu pewnego marcowego dnia, pojawiły się aż trzy - ósmy, dziewiąty i dziesiąty.

Recenzja książek:


O czym są książki?


Hania Humorek mały detektyw to kryminalna historia zniknięcia psa, w którą zaangażuje się dziewczynka. Przygoda za przygodą, a zakończenie tej historii zaskoczy.


Hania Humorek idzie na studia - ciekawa opowieść o perypetiach Hani, która podczas korepetycji z matematyki poznaje co nieco ze studenckiego życia. Jej korepetytorka jest studentką i pokaże dziewczynce, co to znaczy studenckie życie!


Hania Humorek i wakacje z dreszczykiem to wciągająca, przygodowa historia pewnych wakacji - które miały być skazane na porażkę, gdyż rodzice musieli zająć się remontem domu dziadków na drugim końcu kraju, a Hania i jej brat Smrodek oddani zostali pod opiekę ciotki. Na dodatek wszyscy przyjaciele wyjechali na całe lato! Hania wkroczyła w te wakacje trochę rozgoryczona, ale szybko okazało się, że nie miała powodów do smutku - to będzie wspaniałe, niezwyłke lato!


Książki z serii Hania Humorek to fantastyczna przygoda, po której przeczytaniu chce się sięgnąć po następny tom i sprawdzić, co jeszcze przydarzy się tej rezolutnej dziewczynce.

Zobacz też moje recenzje innych części, a także Hani w wersji kolorowej - HOP.
---
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: