Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie to seria, która przywołuje wspomnienia - przeniesione na karty komiksów bajki Disney, które doskonale z...

Mała Syrenka: Klasyczne baśnie Disneya w komiksie.

By | 11:00 Napisz komentarz
Klasyczne Baśnie Disneya w komiksie to seria, która przywołuje wspomnienia - przeniesione na karty komiksów bajki Disney, które doskonale znamy z dzieciństwa, wspaniale się czyta! Seria ku mojej radości rozrasta się regularnie, a ostatnio o jedną z moich ulubionych bajek - Mała Syrenka.

Recenzja komiksu:
Mała Syrenka to opowieść o rudowłosej Ariel, która bardzo chciała być człowiekiem. Weszła w pakt z Urszulą - oddała jej głos w zamian za nogi. Chciała odnaleźć księcia, któremu pomogła i nie mogła o nim zapomnieć. Zła Urszula jednak miała zupełnie inny plan...


Syrenka nie mogła powiedzieć księciu kim jest, a on nie mógł rozpoznać jej po głosie, bo go nie miała. Szybko zorientowała się, że popełniła błąd. Książę miał wkrótce poślubić zupełnie inną kobietę.

Myślę, że każdy dorosły, który wychował się na bajkach Disneya - doskonale zna Małą Syrenkę. W komiksie jest wszystko to, co powinno być w bajce, plus te piękne disneyowskie ilustracje! Uwielbiam je! Komiks o syrence czyta się z ogromną przyjemnością. Bardzo wam polecam komiksy, to wspaniała przygoda i zupełnie inne doświadczenie niż czytanie książek.


-----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: