Komiksowa seria Smerfy i świat emocji powiększyła się ostatnio o dwie nowe części, bardzo ważne i wartościowe części. Smerf, który śmiecił ...

Smerfy i Świat Emocji: Smerf, który stracił przyjaciela. I Smerf, który śmiecił

By | 22:36 Napisz komentarz
Komiksowa seria Smerfy i świat emocji powiększyła się ostatnio o dwie nowe części, bardzo ważne i wartościowe części. Smerf, który śmiecił i Smerf, który stracił przyjaciela..

Recenzja komiksów:


>> SPRAWDŹ CENY <<


Smerf, który śmiecił to opowieść o mieszkańcu smerfowej wioski, który nie przejmował się środowiskiem, nie dbał o naturę, śmiecił gdzie popadnie. Smerfy były na niego bardzo złe i gdy na przykład umył pędzle od farby w rzece, próbowały mu uświadomić że źle robi, ale jak grochem o ścianę - do smerfa nic nie docierało. Do czasu... Gdy pewne maleńkie stworzenie będzie potrzebowało pomocy, a przyczyną jego kłopotów było to, co zrobił ten właśnie smerf.


Nasz niebieski bohater zreflektuje się i zmieni swoje zachowanie. A na końcu komiksu przeczytamy, dlaczego trzeba dbać o naturę i inne tematyczne porady, które napisane zostały przez psychologa dziecięcego.


Smerf, który stracił przyjaciela to poruszająca historia Wędkarza, który z pewnych łowów wrócił z motylkiem. Zaprzyjaźnił się z nim i można by rzec - stali się nierozłączni. Niestety do czasu... Motylek pewnego razu po prostu się nie pojawił. Został odnaleziony nieżywy. Wędkarz strasznie to przeżył...


Na końcu też mamy poradnik i tym razem przeczytamy w nim o sprawach związanych ze śmiercią. Bardzo warto przeczytać! To bardzo trafiająca w serce opowieść, szczególnie nam w ostatnim czasie bliska, gdyż niedawno pożegnałyśmy naszego małego pupilka. Dzięki komiksowi jakoś tak łatwiej było rozmawiać na ten temat.
----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: