Harper Kids w lipcu zasypał nas nowościami idealnymi na wakacje! Kreatywne książeczki z naklejkami sprawią, że nie będzie czasu na nudę. A ...

Lipcowe nowości książkowe od Harper Kids!

By | 14:30 Napisz komentarz
Harper Kids w lipcu zasypał nas nowościami idealnymi na wakacje! Kreatywne książeczki z naklejkami sprawią, że nie będzie czasu na nudę. A zabawa z ulubionymi bohaterami to jest co, co dzieci lubią bardzo, oj bardzo!

O książkach w filmie:


Oczywiście bardzo polecam obejrzeć powyższy film - pokazuję w nim dokładnie książki od środka. Zdjęcia nie oddają ich bogatych wnętrz :)

Zadania do wyklejania: Paddington. Zawody to książeczka nie tylko z naklejkami, ale również zadaniami do wykonania, idealnymi dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dowiemy się z niej co nieco o policjancie, strażaku, detektywie, zespole muzycznym...


Książka do wyklejania: My Little Pony to książeczka ze śliskimi stronami, z których fajnie odkleja się naklejki. Sprawia to, że są one wielorazowego użytku, a zabawa z kucykami nigdy się nie kończy. To bardzo kreatywne zajęcie - tworzymy scenki z bohaterami z bajki, możemy przy tym tworzyć swoje własne scenariusze ich przygód, opowiadać o nich.


Zadania do wyklejania: Dolina Muminków podobnie jak kucyki, ma śliskie strony i jest do wielorazowej zabawy. Naklejki całkiem szybko się odkleja i przekleja, a dzięki nim możemy tworzyć nieskończone scenariusze przygód naszych bohaterów.


Kolorowanka i zadanka: Bing - w większości wypełniają ją kolorowanki, ale też zadania się tutaj znalazły, trudnością idealnie dostosowane do dzieci około 3-4 letnich. Świetna zabawa dla fanów króliczka Binga!


Kolorowanka i zadanka: Smerfy również przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3+ i świetnie się sprawdzi nie tylko u małych fanów Smerfów, ale myślę że rodzice też z przyjemnością potowarzyszą dzieciom przy wypełnianiu tej książeczki :) Smerfy to przecież nasze dzieciństwo.


Książeczki są super! Jak zwykle u Harper Kids zresztą, kreatywna zabawa z ulubionymi bohaterami sprawia dużo radości, a dzięki temu że są lekkie, cienkie - można je zabrać ze sobą na wakacje.


----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: