Majaland Kownaty był na mojej liście miejsc do odwiedzenia już od dawna. W sumie jedynym co hamowało przed wyprawą tam, był wzrost najmłods...

Majaland Kownaty - rewelacyjny park rozrywki!

By | 12:30 Napisz komentarz
Majaland Kownaty był na mojej liście miejsc do odwiedzenia już od dawna. W sumie jedynym co hamowało przed wyprawą tam, był wzrost najmłodszej - chciałam, żeby też mogła ze wszystkiego korzystać. W tym roku już nie było wymówek: z okazji rozpoczęcia wakacji wybraliśmy się do Majalandu!

Nie miałam aparatu, a zdjęcia telefonem robiłam z myślą o stories na Instagramie, więc są jakie są, musicie przymknąć na nie oko :) W tym miejscu zapraszam na moje konto na IG (TU) bo tam w wyróżnionej relacji jest kilka filmów!


Majaland to park rozrywki dla całej rodziny. Karuzele dostosowane są do najmłodszych i z większości z nich skorzystają pod opieką dorosłych, lub od pewnego wieku samodzielnie. Najbardziej hardkorową atrakcją tutaj jest rollercoaster Wilkołak, na którego żadna z nas się nie skusiła - z pozostałych atrakcji korzystaliśmy na okrągło przez cały dzień!


To całoroczny park rozrywki, jednak w pewnym okresie może nie być możliwości korzystania z zewnętrznych atrakcji. My się wybraliśmy w czerwcu, było gorąco, więc czynny był również wodny plac zabaw - warto zabrać stroje kąpielowe i ręczniki, jeżeli planujecie z niego korzystać.


Na terenie parku są szafki, które można wynająć (koszt 10zł plus 10zł kaucji zwracanej przy oddaniu kluczyka. Co ważne, kaucję trzeba zapłacić gotówką!) i jest to dobry pomysł, gdy chcecie tu spędzić cały dzień jak my i macie ze sobą zapas picia i przekąski. Nie trzeba nosić plecaków, a w każdej chwili można otworzyć szafkę i się napić.


Wydawać by się mogło, że bilety wstępu są drogie, bo kosztują ponad sto złotych za osobę. Ale jakby tak podliczyć ile razy jeździmy na karuzelach, okaże się że pojedyncza przejażdżka to koszt kilku złotych. Więc wejście wcale nie kosztuje dużo, szczególnie że dorośli też ze wszystkiego mogą korzystać - ja jeździłam na wszystkim z dziewczynami. I świetnie się bawiłam! :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: