Krok po Kroku: Wierszyki z puzzlami to książki, które w swym wnętrzu skrywają układanki! Czteroelementowe puzzle są idealne dla maluszków, ...

Krok po kroku: Wierszyki z puzzlami. Mój dzień i Zwierzaki

By | 09:30 Napisz komentarz
Krok po Kroku: Wierszyki z puzzlami to książki, które w swym wnętrzu skrywają układanki! Czteroelementowe puzzle są idealne dla maluszków, a kolorowe, piękne wnętrza cudownie umilają nam czytanie przyjemnych w odbiorze wierszyków.

Recenzja książek:


Książeczki są niewielkiego rozmiaru, z grubszymi stronami ale nie całkowicie kartonowymi - są elastyczne. Tak samo zresztą jak puzzle - uprzedzam, że da się je wygiąć, nie są sztywne. We wnętrzu każdej książki kryją się dwie układanki, każda ma cztery elementy. Po wyciągnięciu puzzli naszym oczom ukaże się obrazek pomocniczy, dzięki czemu młodsze dzieci nie będą mieć problemów z ich układaniem.


Wierszyki są wesołe i wpadają w ucho, a na ilustracje w książkach niezwykle przyjemnie się patrzy.


Układanki we wnętrzu książek z pewnością pozytywnie wpłyną na wspólne czytanie z dziećmi, które nie potrafią jeszcze wysiedzieć przy lekturze i bardzo się rozpraszają - wyciąganie i ponowne wkładanie puzzli zajmie maluchy.


W Krok po kroku: Zwierzaki poznamy żyjące na wsi zwierzęta, a zaczniemy naszą przygodę z przemiłymi kotami na łące - kończąc ją na rozbrykanym koniu. Krok po kroku: Mój dzień rozpoczyna się od pobudki, którą mama zafundowała swoim maluchom - będziemy obserwować ich śniadanie, zabawy, kąpieli.. Tak po krótce prześledzimy, co dzieci robią w ciągu dnia, oczywiście układając przy tym puzzle!


Książeczki są urocze i wspaniale się je czyta!----
Recenzja powstała w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: