Giganci: Bora i Leap to trzeci tom przygód dzieci, które odkrywają swoje niezwykłe moce przy pomocy gigantycznych stworzeń, powiązanych z s...

Giganci tom 3: Bora i Leap

By | 09:00 Napisz komentarz
Giganci: Bora i Leap to trzeci tom przygód dzieci, które odkrywają swoje niezwykłe moce przy pomocy gigantycznych stworzeń, powiązanych z siłami natury.

Recenzja komiksu:
Pochodzące z różnych stron świata dzieci odkrywają w swoim czasie, że mają niezwykłe zdolności. Próbując dowiedzieć się, skąd im się to wzięło - odkrywają gigantów. Każde z tych dzieci sprawia, że gigant się przebudza i odtąd zostają połączeni...


W trzecim tomie poznajemy rodzeństwo zamieszkujące kambodżańską wioskę, które nie ma w życiu łatwo. Pewnego dnia odkrywają, że rozumieją mowę kamieni i podążając za swymi mocami, znajdują w dżungli Kymę - skalnego giganta, z którym zaczynają się porozumiewać. Kyma opowiada dzieciom, skąd się w ogóle wzięli na Ziemi Giganci - a dzieci muszą spróbować ją ocalić przed tajemniczą organizacją, która próbuje przejąć kontrolę nad potężnym gigantem.


Giganci to rewelacyjna seria komiksowa dla młodszych i starszych czytelników, bardzo przygodowa, z wciągającą fabułą, a klimatyczne ilustracje są świetnym uzupełnieniem treści.

O poprzednich tomach pisałam TUTAJ.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: