Bajki Disneya w formie komiksów? Wydawnictwo Egmont zaskakuje, bo takie właśnie cudeńka wydaje! Był Król Lew, były Dalmatyńczyki, a teraz pr...

Recenzja komiksu Zakochany Kundel

By | 10:00 Napisz komentarz
Bajki Disneya w formie komiksów? Wydawnictwo Egmont zaskakuje, bo takie właśnie cudeńka wydaje! Był Król Lew, były Dalmatyńczyki, a teraz przyszedł czas na przepiękną historię pod tytułem Zakochany Kundel.

Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


Klasyczne Baśnie w całkiem nowej odsłonie czyta się z przyjemnością. Komiksowe adaptacje pozwolą dotrzeć do nowych czytelników, ale też odkryć na nowo w innej postaci znane nam historie. Mała cocker spanielka Lady była szczeniaczkiem, gdy trafiła do swojego domu. Miała piękne życie do momentu, gdy jej właściciele musieli na kilka dni wyjechać, a domem, dzieckiem i Lady zaopiekowała się ciotka. Lady trafiła do budy, w kagańcu i gdyby nie bezpański kundelek Tramp, pewnie siedziałaby tam cały czas. Tramp pomógł jej się wydostać, pokazał jej swój świat i... zakochał się w niej. Pewnie znacie tę baśń i wiecie, jak się kończy - żyli długo i szczęśliwie to nasze ulubione zakończenia :)


Komiks ma wszystko to, co zawiera baśń. Te same ilustracje, które zachwycają niezmiennie od lat. Niesamowite doświadczenie czytać ulubione bajki Disneya w wersji komiksów!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: