Przełom września i października przyniósł nam dwie nowości minecraftowe od wydawnictwa Harper Kids - jedną do czytania, a drugą jako podpowi...

Minecraft: Podręcznik kreatywności i Krach w Kodzie

By | 10:00 Napisz komentarz
Przełom września i października przyniósł nam dwie nowości minecraftowe od wydawnictwa Harper Kids - jedną do czytania, a drugą jako podpowiedź do grania.

O książkach w filmie:


Minecraft: Podręcznik kreatywności to przewodnik krok po kroku po budowaniu w grze. Biomy, tworzenie bloków, kreatywne budowle które możemy tworzyć - to wszystko i jeszcze więcej znajdziemy w książce.


Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą poznać grę Minecraft od podstaw a nie mają tyle cierpliwości (jak ja :)), by odkrywać wszystko samemu, nieraz błądząc po nieznanych zakamarkach tego niezwykłego świata. Z podręcznikami początkujący gracze mają ułatwione zadanie i to jest super!Minecraft: Krach w Kodzie to pierwszy tom drugiej sagi minecraftowej o przyjaciołach, którzy przenoszą się do świata gry. Doskonale nam znani bohaterowie z Kronik Woodsword pojawiają się i tu! Plus dochodzi nowy gracz, którego poznajemy już na pierwszych stronach - gdy samotnie przemierza planszę, czego robić nie powinien.


Nowa seria rozpoczyna się od problemu z dawnym wrogiem - Królem Przywoływaczy, który został zamieniony w kamień. Okazuje się, że nowy gracz Theo doskonale zna się na kodowaniu - więc razem z paczką przyjaciół wyruszy rozwiązywać zagadki w świecie gry.


W książce jest sporo czarno białych ilustracji, które idealnie wpisują się w jej klimat. Nie brakuje tu humoru, a czyta się ją tak samo jak Kroniki Woodsword - za szybko! :) To kolejna świetna przygoda w świecie gry, która wywołała uśmiech na naszych twarzach bo myślałyśmy, że to koniec spotkania z Harper i innymi...Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: