Książka Star Stable: Opowieści o zmroku przeniesie nas do mrocznego świata i strasznych historii. W związku ze zbliżającym się Halloween - ...

Star Stable: Opowieści o zmroku

By | 10:00 Napisz komentarz
Książka Star Stable: Opowieści o zmroku przeniesie nas do mrocznego świata i strasznych historii. W związku ze zbliżającym się Halloween - wszelkie straszne opowieści są chętnie u nas w domu czytane. Ta lektura skradła nam jeden wieczór i przyprawiła o gęsią skórkę!

Videorecenzja:


Sprawdź gdzie kupić - klik.


Przeklęty zegar, porcelanowa lalka, tajemnicza gitara... Historie, które opowiedzą sobie przyjaciółki przy ognisku, przysporzą dreszcze i gęsią skórkę na ciele. A wszystko zaczęło się od wiadomości, którą dostały bohaterki książki - każda z nich przeczytała tą samą treść i nie wiedziały, czego się spodziewać. Tak dotarły do Doliny Złotych Wzgórz, która nie była przypadkowo wybranym miejscem.


Klimat książki jest niesamowity. Przewracając jej strony można poczuć dreszczyk emocji :) Po czterech historiach, które opowiedzą sobie bohaterki, przeczytamy jeszcze jedną - upiornie straszną! Czy jesteście gotowi, by poznać jej treść..?
Ja wam jej oczywiście nie zdradzę, napiszę tylko jeszcze, że książka jest świetna! Moja dziesięciolatka jest nią zachwycona.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: