Smerfy i świat emocji to komiksowa seria wydawnictwa Egmont, którą bardzo lubię. Właśnie ukazał się piąty tom - Smerf, który wszystko uważał...

Smerfy i świat emocji. Piękna seria komiksowa

By | 10:00 Napisz komentarz
Smerfy i świat emocji to komiksowa seria wydawnictwa Egmont, którą bardzo lubię. Właśnie ukazał się piąty tom - Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe.

Videorecenzja:


Wioska Smerfów to miejsce charakteryzujące się tym, że każdy mieszkaniec robi to, co potrafi najlepiej. Smerf Fryzjer dba o fryzury, Łasuch przyrządza smakołyki, Pracuś majstruje. Jest jednak taki smerf który uważa, że to wszystko jest niesprawiedliwe. I ciągle narzeka, na wszystko!


Trudno się żyje z kimś, kto wiecznie narzeka. Smerfy to doskonale wiedzą, ale musi to zrozumieć jeszcze nasz bohater - czy tak się stanie? Tego się dowiecie po lekturze komiksu.


Seria ta charakteryzuje się poradnikiem na końcu, który w bardzo fajny sposób opisuje emocję, której dotyczy dany tom. Są też rady wprost od Papy Smerfa :) A mali czytelnicy bez problemu zrozumieją, o co chodzi.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: