Seria książek wydawnictwa Harper Kids - Na Tropie, rozrasta się o kolejne piękne książki. Tym razem będziemy tropić przedmioty wraz z bohate...

Cocomelon: JJ i przyjaciele na tropie

By | 10:00 Napisz komentarz
Seria książek wydawnictwa Harper Kids - Na Tropie, rozrasta się o kolejne piękne książki. Tym razem będziemy tropić przedmioty wraz z bohaterami bajki Cocomelon. Zapraszam na recenzję JJ i przyjaciele: Na Tropie!

Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie największe promocje - klik.


Książka ma duży format, grube strony i zaokrąglone rogi - dzięki czemu jest idealna dla najmłodszych czytelników. I dla takich też dostosowana treścią - ten bajecznie kolorowy picture book ma przedmioty do znalezienia o niewielkim stopniu trudności, z czym poradzą sobie dzieci 2-3 letnie.


Każda rozkładówka to inna scenka utrzymana w klimacie bajki Cocomelon. Raz będziemy na domowym koncercie, innym razem na biwaku, w upalny dzień na basenie, a także na placu zabaw. Wszędzie coś będzie do odnalezienia. Zabawy z książką jest mnóstwo!
Mały czytelnik przy okazji dobrej zabawy ćwiczy koncentrację, skupienie i uważność. Seria Na Tropie tym się właśnie charakteryzuje - rozwija i sprawia, że czytelnicy się świetnie bawią.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: