A To jest niepozorną książką - pod minimalistyczną oprawą kryje się wielka i ważna treść. To książka, która daje wiarę we własne umiejętnoś...

A to - Książka dająca wiarę

By | 10:00 Napisz komentarz
A To jest niepozorną książką - pod minimalistyczną oprawą kryje się wielka i ważna treść. To książka, która daje wiarę we własne umiejętności. Piękna, wyjątkowa lektura dla dzieci w każdym wieku.

Videorecenzja:


Książka ma subtelne, piękne ilustracje. Ramon, bohater tej opowieści, uwielbia rysować. Rysuje zawsze i wszędzie, do czasu aż jego starszy brat wyśmieje jego prace. Ramon przestanie wierzyć we własne siły, straci zapał do rysowania i w końcu porzuci to, co tak bardzo kochał. Nie potrafi bowiem kopiować świata tak, jak wygląda on w rzeczywistości - i co zarzucał mu brat. Że wazon nie wygląda jak wazon.


I nagle Ramon wszedł do pokoju swojej młodszej siostry i zobaczył ściany wyklejone swoimi pogniecionymi rysunkami. W oczach jego siostry wazon wygląda wazonowato. Wszystkie rysunki Ramona wyglądają -ato i są piękne i niepowtarzalne.


Chłopiec zrozumie, że nie musi rysować idealnie by jego prace były wyjątkowe. Są dobre takie, jakie są. I wiersze też można pisać - wierszowato.


Książkę znajdziecie w dziale Bestsellery w księgarni TaniaKsiążka.pl.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: