Grupa dziesięciolatków i cukierki. Nie będą potrafili się im oprzeć, ale czy zrobią dla nich wszystko..? Dla tych cukierków nie trudno do po...

Wojna cukierkowa Brandona Mull

By | 10:00 Napisz komentarz
Grupa dziesięciolatków i cukierki. Nie będą potrafili się im oprzeć, ale czy zrobią dla nich wszystko..? Dla tych cukierków nie trudno do poświęceń... A Wojna Cukierkowa trwa!

Videorecenzja:Książkę napisał pan Brandon Mull, autor znanej doskonale na całym świecie serii Baśniobór. To nazwisko na okładce stawia wysoko poprzeczkę. We wnętrzu nie ma ilustracji, więc za wiele zdjęć wam nie pokażę, za to co nieco o fabule opowiem.


W pewnym miasteczku o nazwie Colson, otwiera się Słodki Ząbek - sklep ze słodyczami. Te słodycze nie są jednak takie zwykłe, jakby się mogło wydawać - one mają magiczne właściwości. Właścicielką tego sklepiku jest urocza staruszka pani White i chętnie rozdaje cukierki w zamian za niewielkie przysługi. Z czasem wymagania pani White są coraz trudniejsze i coraz bardziej podejrzanie wyglądają, a dzieci by zdobyć magiczne słodkości posuną się do złych rzeczy.

Pewnego razu w miasteczku pojawia się pan Scott lodziarz, który też posiada sklepik z nie takimi zwykłymi słodyczami. Czy dzieci odkryją, co się za tym wszystkim kryje..?Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: