Gra Obrazki , absolutnie kreatywna i dynamiczna nowość wydawnictwa Rebel, przeznaczona dla co najmniej trzech graczy w wieku od ośmiu lat. B...

Obrazki - Niezwykle kreatywna gra

By | 10:00 Napisz komentarz
Gra Obrazki, absolutnie kreatywna i dynamiczna nowość wydawnictwa Rebel, przeznaczona dla co najmniej trzech graczy w wieku od ośmiu lat. Banalnie proste zasady i z pozoru rozgrywka też taka się być wydaje, ale jak się trafi zestaw do układania jeden z trudniejszych, a do tego obrazek nie najłatwiejszy, to sytuacja się komplikuje... :)

Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


W pudełku mamy dwustronne karty z ilustracjami, które będziemy próbowali odwzorowywać za pomocą kreatywnych zestawów. Do wyboru jest pięć takich zestawów:
- karty z grafikami
- kamienie i drewniane patyczki
- drewniane klocki
- sznurowadła
- ramka i kolorowe malutkie klocki


Zestaw wybierany jest za pomocą losowania. Następnie każdy gracz bez podglądania wyciąga z woreczka współrzędną, którą przyjdzie mu ułożyć. Nie pokazuje jej innym graczom oczywiście. Gdy każdy już będzie miał swój zestaw i będzie wiedział co ma ułożyć, przystępujemy wszyscy naraz do działania.


Po ułożeniu ilustracji, rozpoczyna się nasza ulubiona część gry - gracze zgadują nawzajem, którą współrzędną układali. Za każdy odgadnięty obrazek zarówna zgadujący jak i układający dostają punkt.


Przy grze w Obrazki często jest głośno, jest wesoło i wcale nie tak łatwo, jakby się mogło wydawać! A ja standardowo bardzo polecam obejrzeć naszą videorecenzję, gdyż żadne słowa nie są w stanie tak dokładnie opisać zasad gry, jak pokazać to można w filmie.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: