Seria książek wydawnictwa Harper Kids - Akademia Mądrego Dziecka , powiększyła się ostatnio o całkiem nową, wspaniałą podserię Pierwsze Puzz...

Pierwsze Puzzle z serii Akademia Mądrego Dziecka

By | 10:00 Napisz komentarz
Seria książek wydawnictwa Harper Kids - Akademia Mądrego Dziecka, powiększyła się ostatnio o całkiem nową, wspaniałą podserię Pierwsze Puzzle. To całkiem duże książeczki z bardzo grubymi stronami i puzzlami we wnętrzu - na każdej stronie jeden element. Można je oczywiście ze sobą łączyć.

Videorecenzja:


Książki mają bardzo grube strony, zaokrąglone rogi dzięki czemu maluchy nie zrobią sobie krzywdy. Przeznaczone są dla dzieci od 12 miesiąca życia. Dzięki tej serii dzieci będą się uczyć układać puzzle, ale też poznają zwierzątka i kolory. Edukacja przez zabawę to jest to, co uwielbiam!


Puzzle bez problemu wyciągniemy z książeczki (przed pierwszym użyciem delikatnie odegnijcie kartki to elementy wyskoczą, bez ryzyka ich uszkodzenia) i równie łatwo je włożymy z powrotem. Przy przewracaniu stron nie wypadają.


W książeczce Zwierzęta w podróży na odwrocie puzzli znajdziemy nazwy siedzących w wagonikach zwierząt. A Kolorowy Autobus nauczy dzieci kolorów - i na odwrocie znajdziemy ich nazwy.


Uwielbiam serię Akademia Mądrego Dziecka - każda książka z tym logo jest doskonała! I tak też jest w tym wypadku, Pierwsze Puzzle są świetne i warto je znać. Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: