Spór o Bór 2: Na tamę marsz to druga część dwuosobowej gry taktycznej duetu Reiner Knizia i Piotr Sokołowski. Po doskonale przyjętej grze S...

Spór o Bór 2: Na Tamę Marsz

By | 12:00 Napisz komentarz
Spór o Bór 2: Na tamę marsz to druga część dwuosobowej gry taktycznej duetu Reiner Knizia i Piotr Sokołowski. Po doskonale przyjętej grze Spór o Bór przyszedł czas na zmierzenie się ze sobą przy tamie - z pozoru gra taka sama, a jednak inna.

Spór o Bór 2

Jak grać w grę Spór o Bór 2? Zobacz film:


Recenzja gry Spór o Bór 2

Podobnie jak w jedynce, tu również rozkładamy na środku kafelki, a po ich dwóch stronach będziemy budować legiony, bandy, zgraje i inne formacje zwierząt. Ale tu nie wystarczy przejęcie kontroli nad obszarem do wygrania - wprowadzony wariant atakującego i obrońcy sprawia, że zakończenie gry wcale nie będzie takie oczywiste.

Spór o Bór 2

Grafika w grze jest przepiękna. Zachwycam się tymi kartami za każdym razem, gdy gramy. Zupełnie jak przy rozgrywkach w Ryki Afryki i W pył zwrot - wszystkie te gry to uczta dla oka!

Spór o Bór 2

Wrażenia po rozgrywce w Spór o Bór 2? Same pozytywne. Gra jest doskonała pod względem mechaniki, rozgrywka nie jest ani za krótka ani za długa, a dzięki możliwościom które dają żetony atakującego i obrońcy (atakujący może wycofać jedną swoją formację spod tamy, a obrońca trzykrotnie może rzucić kłodą w formacje atakującego usuwając jedną z jego kart spod tamy) - gra jest nieprzewidywalna i dostarcza ogrom emocji!

Spór o Bór 2

Spór o Bór 2

Spór o Bór 2

Spór o Bór 2


----
Recenzja w ramach współpracy z Muduko.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: