Turbogalop to seria humorystycznych komiksów nie tylko dla miłośników koni, ale dla wszystkich tych, którzy chcą się dobrze bawić przy lekt...

Turbogalop tom 3

By | 12:30 Napisz komentarz
Turbogalop to seria humorystycznych komiksów nie tylko dla miłośników koni, ale dla wszystkich tych, którzy chcą się dobrze bawić przy lekturze.

Turbogalop

Recenzja komiksu Turbogalop:


SPRAWDŹ CENĘ

Turbogalop

Nie sposób nie kochać tej serii! Jest zabawna, pełna śmiesznych perypetii, a przy tym tyle tutaj koni. Moja najstarsza jak na ogromną miłośniczkę tych zwierząt przystało, przeczytała serię kilkukrotnie i czyta ją od początku za każdym razem, gdy pojawia się nowy tom. Bardzo lubi Turbogalop!

Turbogalop

Komiks złożony jest z pojedynczych, jednostronicowych scenek sytuacyjnych, które w ogólnej perspektywie tworzą całość historii mieszkańców i bywalców stadniny pani Moniki. Jej syn pragnie być najlepszy i będzie do tego dążył. Ale nie tylko o nim tutaj przeczytamy, bo odwiedzających stadninę jest dużo więcej!

Turbogalop

Fantastyczna grafika, dużo zabawnych sytuacji i całkiem przy okazji śmiechu i radości :) To wszystko charakteryzuje Turbogalop - znacie już tę serię?

Turbogalop


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: