Kodi to nie jest zwykły komiks - to chwytająca za serce pięknem ilustracji powieść graficzna, z poruszającą historią. Historią o przyjaźni ...

Kodi - Chwytająca za serce powieść graficzna

By | 08:00 Napisz komentarz
Kodi to nie jest zwykły komiks - to chwytająca za serce pięknem ilustracji powieść graficzna, z poruszającą historią. Historią o przyjaźni dziewczynki i niedźwiedzia.

Kodi
SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ

Kodi

Katia spędza lato z babcią na Alasce. Dziewczynka nie ma przyjaciół, czas spędza w pokoju czytając komiksy, co nie za bardzo podoba się jej babci - chciałaby, by wnuczka wyszła z domu, znalazła przyjaciela. W końcu udaje się jej namówić Katię do wyjścia i faktycznie, dziewczynka zaprzyjaźni się, lecz niekoniecznie z tym, z kim oczekiwałaby babcia. Katia bowiem, uciekając przed burzą, spotka niedźwiedzia który wpadnie w tarapaty.

Kodi

Dziewczynka pomoże mu, wraz z babcią zresztą, która na czas rekonwalescencji po wypadku, zabierze go do domu. Wielkimi krokami zbliża się czas powrotu Katii do miasta i rozdzielenie się z przyjacielem. Kodi, jak dziewczynka nazwała przyjaciela, czuje że musi ją odnaleźć i udaje się w niebezpieczną podróż do miasta.

Kodi

To piękna, wyjątkowa książka. Ilustracje są zachwycające, delikatne i subtelne, a zarazem pełne emocji. Bardzo wam polecam.

Kodi

Kodi

Kodi

O Kodim opowiadam też w filmie:
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: