Wycieczki Śmieciareczki to zabawne, wesołe, kolorowe, edukacyjne książki dla najmłodszych, dzięki którym poznamy między innymi temat segreg...

Wycieczki Śmieciareczki - Zabawne i edukacyjne książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Wycieczki Śmieciareczki to zabawne, wesołe, kolorowe, edukacyjne książki dla najmłodszych, dzięki którym poznamy między innymi temat segregowania śmieci. Przygody pomarańczowej ciężarówki dbającej o czystość w mieście, mają duży walor edukacyjny.

Wycieczki Śmieciareczki
SPRAWDŹ CENĘ
Wycieczki Śmieciareczki

W pierwszej części dowiemy się, co to jest segregacja śmieci i dlaczego należy to robić. Śmieciareczka będzie zbierać odpady do różnych pojemników, aż tu nagle zauważy, że wiatr porwał torbę. Z lekko złośliwą miną, szczęśliwa że zanieczyści miasto, torba frunie w dal. Śmieciarka nie może na to pozwolić, udaje się w pościg! Niestety nie jest w stanie dosięgnąć zawieszoną na drzewie foliówkę, z pomocą przyjdzie więc dźwig.

Wycieczki Śmieciareczki

Wycieczki Śmieciareczki

W książce Spotkania i sprzeczki małej Śmieciareczki sprawdzimy, jakie jeszcze ciężarówki dbają o miasto. Jest cysterna, szambiarka, polewaczka, samochód od elektrośmieci... Tutaj jednak też nie zabraknie pewnego złośliwca, który za nic ma czyste ulice - z pędzącego samochodu wysypują się liście. Tym razem z pomocą przyjedzie policja!

Wycieczki Śmieciareczki

Książki mają rymowany tekst, który bardzo fajnie się czyta, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok.

Wycieczki Śmieciareczki

Wycieczki Śmieciareczki

Zobacz też film o książkach:-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: