Znacie wydawnictwo Świetlik? Ma w swej ofercie piękne i wartościowe książki dla dzieci. W ostatnim czasie zagościły u nas dwie nowości: Lud...

Ludzie dla ludzi i Jak policzyć do jednego

By | 19:00 Napisz komentarz
Znacie wydawnictwo Świetlik? Ma w swej ofercie piękne i wartościowe książki dla dzieci. W ostatnim czasie zagościły u nas dwie nowości: Ludzie dla ludzi i Jak policzyć do jednego.

Książki wydawnictwa Świetlik

Recenzja książki Ludzie dla Ludzi

To bardzo pozytywna, podnosząca na duchu opowieść o relacjach społecznych i o tym, że na dłuższą metę nie byłoby nas, gdyby nie inni ludzie. Książka pokazuje czym są relacje społeczne, jak różni jesteśmy, ale zarazem każdy z nas do funkcjonowania potrzebuje tego samego - innych ludzi. Przyjemne dla oka ilustracje i rymowany tekst sprawiają, że jest to wspaniała książka dla kilkuletnich dzieci.

Ludzie dla ludzi

Ludzie dla ludzi

Ludzie dla ludzi

Zobacz też krótki film o książce:Recenzja książki Jak policzyć do jednego

Umiesz liczyć? Ale tylko do jednego? To nie jest ani odrobinę proste, gdy z każdej strony jesteśmy atakowani zwierzakami i przedmiotami, które chciałoby się policzyć! :) Każda strona to niewiele tekstu i prośba o policzenie czegoś, z reguły nie tego co widać na pierwszy rzut oka. I absolutnie nie wolno nam wymawiać zakazanych wyższych liczb niż jeden. Fantastyczne ilustracje przyciągają wzrok, a lektura książki to niesamowita zabawa. Na końcu, w nagrodę będziemy mogli policzyć do... stu!

Jak policzyć do jednego

Jak policzyć do jednego

Jak policzyć do jednego

Zobacz też krótki film o książce:Ale to nie wszystkie książki dla dzieci wydawnictwa Świetlik, jakie mamy. Jesienią czytałyśmy książkę Gustaw Nieśmiały Duszek, o którym pisałam na Instagramie.


-----
Recenzje w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: