Ana Ana to nowa seria komiksowa pod szyldem Mój pierwszy komiks 5+ - serii, która jest idealna na rozpoczęcie przygody z komiksami, bo da ...

Śpij dobrze, Ano! - Recenzja komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz
Ana Ana to nowa seria komiksowa pod szyldem Mój pierwszy komiks 5+ - serii, która jest idealna na rozpoczęcie przygody z komiksami, bo da się ją czytać razem z dziećmi! Śpij dobrze, Ano! to pierwszy tom opowiadający o przygodach dziewczynki z burzą złotych loków na głowie.

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano!

Filmowa recenzja komiksu Ana Ana:


SPRAWDŹ CENĘ

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano!

Jest wieczór. Ana jednak zamiast spać, chce czytać książki. Rodzice prosili by gasiła już światło, ale ona ani myśli - ta książka jest tak wciągająca! Ana co chwilę się zaśmiewa, przez co nie daje spać swoim pluszowym przyjaciołom. Oni bardzo chcieliby już spać...

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano!

Nadeszła jednak ta chwila, w której Ana chciałaby już zasnąć. Gasi światło i wtula się w kołderkę - ale jej pluszowi przyjaciele pokażą jej teraz, jak się oni czują gdy nie mogą zapaść w sen. Dziewczynka nieźle już poirytowana ze zmęczenia, zrozumie że powinna brać pod uwagę potrzeby innych, a nie tylko swoje. Zapamięta, by nie przeciągać w nieskończoność wieczornego czytania :)

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano!

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano! to urocza, krótka historia o dziewczynce i jej zabawkach, z pięknymi ilustracjami.
Seria Mój pierwszy komiks 5+ jest idealna do wspólnego czytania, nie ma tutaj opcji by pogubić się w fabule, czy przegapić co kto mówi, bo grafika jest bardzo czytelna. To wspaniała seria dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z komiksami.

Ana Ana: Śpij dobrze, Ano!

-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: