Malinka się boi to drugi tom serii o przygodach najmłodszej z rodzeństwa borsuków, których znamy z komiksów Pan Borsuk i Pani Lisica . Nie...

Malinka się boi

By | 17:00 Napisz komentarz
Malinka się boi to drugi tom serii o przygodach najmłodszej z rodzeństwa borsuków, których znamy z komiksów Pan Borsuk i Pani Lisica. Niewielki format sprawia, że Malinkę wszędzie można ze sobą zabrać.

Malinka się boi

Recenzja komiksu Malinka się boi


SPRAWDŹ CENĘ

Malinka się boi

Pan Borsuk i Pani Lisica zostawiają swoje dzieci same w domu. One bardzo się na to cieszą, szczególnie Malinka - lubi być pod opieką borsuczych braci i siostry lisicy. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie potwór którego Malinka zobaczyła w nocy w swoim pokoju.

Malinka się boi

Obudzona z płaczem borsuczka, nie potrafiła się uspokoić i za nic nie chciała iść spać. Na szczęście rodzeństwo otoczy ją opieką i razem zrobią wszystko, by przegonić potwora. Uda im się to doskonale.

Malinka się boi

Piękne wnętrze komiksu i niewiele treści, która jest bardzo czytelna również dla nieczytających dzieci (bo wszystko widać na ilustracjach) - sprawiają, że to idealna seria na rozpoczęcie przygody z komiksami.

Malinka się boi

Malinka się boi


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: