3 bajeczki przed snem: My Little Pony to kolejna fantastyczna nowość z serii, która jest idealna do czytania wieczorem. Dlaczego? Bo świeci...

3 bajeczki przed snem: My Little Pony nowe pokolenie

By | 13:00 Napisz komentarz
3 bajeczki przed snem: My Little Pony to kolejna fantastyczna nowość z serii, która jest idealna do czytania wieczorem. Dlaczego? Bo świeci w ciemności!

My Little Pony

Recenzja książki:My Little Pony

Naszym rytuałem przy czytaniu książek z serii 3 bajeczki przed snem, jest przyglądanie się okładce kiedy już skończymy czytać i zgasimy światło - przepięknie wygląda! Seria ta zawiera całkiem nowe historie ze świata tytułowych bohaterów (w tym przypadku kucyków), charakteryzuje się pięknym wnętrzem, a tekst ma dużą czcionkę.

My Little Pony

W pierwszej opowieści zapominalskie kucyki nie dotrą na umówione spotkanie z Sunny, ale gdy im się przypomni - będą pędzić ile sił w kopytkach! Druga opowieść to historia zaginionych okularów, a trzecia... Albo nie, nie zdradzę. Sprawdźcie sami!

My Little Pony

Piękne są to książki, mają bajecznie kolorowe wnętrza i ciekawe opowiadania. Wspaniałe dla miłośników bajek - i nie tylko o kucykach w tej serii lektury znajdziecie! Pokazywałam wam też Smerfy, Muminki i Binga, ale jest ich o wiele więcej :)

My Little Pony


----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: