Poznajmy Dinozaury z serii Akademia Mądrego Dziecka to nowa seria w tej wspaniałej książkowej kolekcji dla najmłodszych czytelników, z któ...

Poznajmy dinozaury: Diplodok i Tyranozaur

By | 12:00 Napisz komentarz
Poznajmy Dinozaury z serii Akademia Mądrego Dziecka to nowa seria w tej wspaniałej książkowej kolekcji dla najmłodszych czytelników, z której poznamy informacje i ciekawostki o dinozaurach, a przy tym będziemy się świetnie bawić ruchomymi elementami!

Poznajmy dinozaury

Recenzja książek Poznajmy Dinozaury:Poznajmy dinozaury

Poznajmy Dinozaury: Diplodok opowie nam historię tego olbrzymiego gada, zobaczymy co jadł, jak żył, poznamy dotyczące go ciekawostki.

Poznajmy dinozaury

Bardzo grube strony sprawiają, że jest to wspaniała seria dla najmłodszych dzieci - nie ma szans, żeby książki się zniszczyły. Jedynie trzeba uważać na wysuwane elementy, ale ich nie ma aż tak dużo.

Poznajmy dinozaury

Poznajmy dinozaury

Poznajmy Dinozaury: Tyranozaur to historia jednego z największych drapieżników - sprawdzimy jak polował (ale nie ma drastycznych szczegółów :)), zobaczymy jak duży był i jak żył. Książka zawiera ciekawostki z jego życia i piękne, bajkowo kolorowe ilustracje.

Poznajmy dinozaury

Ruchome elementy sprawiają, że nawet maluchy które nie lubią siedzieć w miejscu - będą zainteresowane lekturą i nie oderwą się od niej tak łatwo :)

Poznajmy dinozaury

Poznajmy dinozaury

Poznajmy dinozaury

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: