Chipsy: chrupiąca gra imprezowa to szybka karcianka z fantastycznym klimatem, przeznaczona dla grupy wiekowej 8+ i dla co najmniej dwóch gr...

Chipsy - chrupiąca gra imprezowa

By | 09:00 Napisz komentarz
Chipsy: chrupiąca gra imprezowa to szybka karcianka z fantastycznym klimatem, przeznaczona dla grupy wiekowej 8+ i dla co najmniej dwóch graczy. To bardzo smakowita gra :)

Recenzja gry:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


Naszym celem jest zbieranie złotych żetonów nagród, a dostajemy je za posiadanie największej ilości punktów w danej rundzie. Musimy realizować karty zadań, na bieżąco w trakcie losowania chipsów z paczki decydując, którą kartę odrzucamy a którą mamy szansę wykonać. Na koniec rundy ostatecznie już wybieramy te, za które uda nam się zebrać punkty, najlepiej tak, by nie dostać przy tym minusowych!


W zestawie są cztery planszetki, karty zadań, żetony chipsów i nagród. Przed każdą rundą nowa osoba będzie losującym chipsy - jego celem jest wykładanie losowych żetonów na planszetki, a następnie każdy gracz rozważa, które karty odrzuca. Na końcu podliczamy zdobyte punkty i przyznajemy nagrody.


Chipsy to dynamiczna gra ze świetnym klimatem! :) Pozwala rozruszać szare komórki, ale zarazem jest bardzo przyjemną rozgrywką w gronie przyjaciół czy rodziny.

---
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Rebel.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: