Wodne czary-mary to seria książek od Harper Kids z mazakiem, który wystarczy napełnić wodą - by nadać barw ilustracjom w książkach. Jest to...

Wodne czary-mary: My Little Pony i Dolina Muminków

By | 09:00 Napisz komentarz
Wodne czary-mary to seria książek od Harper Kids z mazakiem, który wystarczy napełnić wodą - by nadać barw ilustracjom w książkach. Jest to seria z bajkowymi bohaterami - pokolorujemy Smerfy, Binga, Maszę i Niedźwiedzia, Cocomelona, a nawet pociągi z bajki Tomek i Przyjaciele (recenzje książek TU i TU).

Recenzja książek:


Gorąco zachęcam do obejrzenia powyższego filmu, tam niemalże na żywo malowanie ilustracji :)


Dolina Muminków to przemiła podróż po ich świecie, spotykanie bohaterów, szukanie odpowiedzi na pytania - które to ujawnią nam się, gdy zamalujemy białe elementy na ilustracjach.My Little Pony w tej nowej wersji - znacie ją? Moja najmłodsza córka wciąż zakochana w Sunny i jej przyjaciółkach, których historia dzieje się wiele lat po Twilight Sparkle i towarzyszkach. W malowance mamy również co nieco do przeczytania, ale główną rolę pełnią tutaj pytania zadawane dzieciom w trakcie zabawy - odpowiedzi na nie poznamy, malując białe elementy.


Książki potrzebują kilkunastu minut, by wyschnąć - i są gotowe do ponownej zabawy. Mazaki dość ciężko się odkręca, ale dzięki temu mamy gwarancję, że małe rączki nie rozleją nam wody podczas malowania. Książki z tej serii są idealne do zabrania w podróż!


----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: