Muminek i tajemnica lata oraz Muminek i urodzinowy guzik - dwie nasze nowości z serii broszurowych książek o Muminku, które po latach zost...

Muminek i tajemnica lata. Muminek i urodzinowy guzik.

By | 14:00 Napisz komentarz
Muminek i tajemnica lata oraz Muminek i urodzinowy guzik - dwie nasze nowości z serii broszurowych książek o Muminku, które po latach zostały wznowione przez wydawnictwo Harper Kids. Jeżeli jeszcze tej serii nie znacie - nadszedł czas, by to zmienić. Bo zdecydowanie warto to zmienić!

Recenzja książek:


Ogromnym plusem książek jest ich cena - okładkowa to 19.99 a kupić można je również taniej! Książki są pięknie wydane, bajecznie kolorowe i z bardzo dużą czcionką - idealne dla początkujących czytelników.


Muminek i tajemnica lata to historia zaginionego notesu Tatusia Muminka, w którego poszukiwania zaangażowali się mieszkańcy Doliny Muminków - kryje się za tym pewna tajemnica... I nagle jakoś tak chłodno zrobiło się tego gorącego dnia lata.


Muminek i urodzinowy guzik to opowieść o urodzinowym dniu Muminka, który rano dostał od rodziców wraz z życzeniami prezent - guzik. Jednak nikt inny nie zainteresował się tym. Muminek źle się poczuł z tego powodu, jak się jednak okazało - czekała na niego niespodzianka!


Książki czytałam z wielkim sentymentem, bowiem ilustracje są jakby żywcem przeniesione ze szklanego ekranu z bajki sprzed lat. Takie Muminki pamiętam z dzieciństwa i do dziś bardzo je lubię!


----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: