Flex Puzzler to jednoosobowa gra logiczna w formie układanki, przeznaczona dla grupy wiekowej 7+. Dzięki specjalnemu mechanizmowi (w środku...

Flex Puzzler - Kolorowa łamigłówka

By | 09:00 Napisz komentarz
Flex Puzzler to jednoosobowa gra logiczna w formie układanki, przeznaczona dla grupy wiekowej 7+. Dzięki specjalnemu mechanizmowi (w środku jest coś w stylu wielkiej gumki!), możemy wyginać elementy pod kątem 90 stopni, szukając odpowiedniego ułożenia.

Recenzja:W poręcznym, plastikowym pudełku znajduje się układanka, broszura z zadaniami i druga z rozwiązaniami. Świetnie, że rozwiązania znalazły się w osobnej książeczce - możemy ją schować żeby nie kusiło tam zaglądać! :)


W książeczce łącznie mamy 100 zadań, podzielonych na różne poziomy trudności. Czasem widzimy cały układ kolorystyczny, a czasami tylko umiejscowienie jakichś pojedynczych elementów - wtedy kombinowanie staje się trudniejsze. Ale o to w tym chodzi, by nie było zbyt łatwo!


W filmie o układance, opowiadając wam o niej ułożyłam zadanie z poziomu pierwszego. Na trudniejsze układy potrzeba zdecydowanie więcej czasu.

Flex Puzzler to bardzo ciekawa łamigłówka, którą wszędzie można ze sobą zabrać. Idealnie się sprawdzi podczas wakacyjnych podróży.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Rebel.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: