Ty decydujesz , co się wydarzy! Jak potoczą się losy bohaterów doskonale nam znanych -  Czerwonego Kapturka  i  Trzech Małych Świnek .  Gwar...

Czerwony Kapturek i Trzy Małe Świnki - Ty decydujesz!

By | 09:00 Napisz komentarz
Ty decydujesz, co się wydarzy! Jak potoczą się losy bohaterów doskonale nam znanych - Czerwonego Kapturka i Trzech Małych Świnek. Gwarantuję, że zaskoczą was te historie. Macie wpływ na każdą sytuację, która w książkach występuje!

Recenzja książek:


Historia Trzech Małych Świnek zaczyna się od wyprowadzki braci z domu. Jeden z nich nie jest tym faktem zachwycony i to od nas zależy, czy zrobi to co bracia, czy zostanie w domu i schowa się w kominku. Już na samym początku nasz wybór definiuje, co się dalej wydarzy.


Z prawej strony książki są zakładki, do których przechodzimy po dokonanym wyborze - za każdym czytaniem może to być zupełnie inna zakładka, w której dzieje się coś nowego. Zakończenia też są różne, zupełnie nie klasyczne :) Czasem dobre, a czasem niezbyt dobre dla Wilka. Zakończenie zawsze jest zaskoczeniem, gdyż nie wiadomo, do którego przeniesie nas nasza decyzja podejmowana na etapie czytania historii.


Zadecyduj, czy trzeci z braci wyprowadzi się z rodzeństwem, czy zostanie i ukryje się w kominku? I jak dalej potoczą się losy małych świnek?Czerwony Kapturek w drodze do babci ma chęć coś przekąsić. Pozwolimy mu usiąść? Tylko wtedy przyjdzie wilk, jak zareagujemy? Na które z 22 możliwych wyborów, się zdecydujemy na poszczególnych etapach czytania? I do którego z pięciu zakończeń nas to doprowadzi?


Książki z serii Ty decydujesz nigdy nie będą takie same! Za każdym razem, gdy je czytamy, możemy dokonywać innych wyborów i w innych sytuacjach stawiać bohaterów. I to jest genialne!


Oryginalne, kolorowe ilustracje są ciekawym uzupełnieniem tych niezwykłych historii.----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: