Enola i niezwykłe zwierzęta w drugim tomie przygód zabierze nas w podwodne głębiny i w wysokie góry! Ta sympatyczna dziewczynka i jej kot w...

Enola i niezwykłe zwierzęta tom 2

By | 09:00 Napisz komentarz
Enola i niezwykłe zwierzęta w drugim tomie przygód zabierze nas w podwodne głębiny i w wysokie góry! Ta sympatyczna dziewczynka i jej kot wezmą udział w niecodziennych sytuacjach, w których będą musieli pomóc fantastycznym stworzeniom.

Recenzja komiksu:


To zbiorczy tom zawierający oryginalne części numer trzy i cztery. Enola będzie próbowała znaleźć przyczynę zachowania krakena, który łapie statki i pożera ich maszty - stanie do wyścigu z łowcą wielorybów, który to ma chrapkę na nagrodę i chce za wszelką cenę dopaść krakena. Jednak to dziewczynce uda się go przebadać i wpaść na powód jego zachowania. Przyznam, że lekko mnie zaskoczył i wydał się nieco infantylny - w opowieści o niezwykłych stworzeniach taka sytuacja, nie spodziewałam się ;)


W drugiej części książki Enola uda się w wysokie góry na poszukiwanie Yetiego... Z morskich głębin przeniesiemy się w bardzo zimowy klimat i razem z naszą młodą weterynarką i jej kotem, będziemy szukać odpowiedzi na kolejny niesamowity problem.


Enola i niezwykłe zwierzęta to seria dla młodszych czytelników - po lekturze dwóch tomów już widać, że nic mrocznego ani przerażającego się tu nie dzieje, a nawet takie z pozoru straszne stwory jak kraken, tak na prawdę nic złego nie robią i po rozwiązaniu problemu - oddalają się od miasteczka.----
Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu Egmont.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: