Książki z obrazkami, z mnóstwem szczegółów, z elementami do odnalezienia. Picture Book. Kultowy rodzaj książek dla dzieci. Miasto Psów , stw...

Miasto Psów - Recenzja książki

By | 09:00 Napisz komentarz
Książki z obrazkami, z mnóstwem szczegółów, z elementami do odnalezienia. Picture Book. Kultowy rodzaj książek dla dzieci. Miasto Psów, stworzone przez panią Nikolę Kucharską, a wydane przez Naszą Księgarnię - należy do tego właśnie rodzaju i zachwyca. Po prostu zachwyca.

Recenzja książki:


Tu porównasz ceny - hop.


Książka mimo grubych stron, nie jest przeznaczona jedynie dla najmłodszych czytelników. Ona zachwyci nie tylko dzieci, ale również rodziców! Niezwykłe psie miasto zostało tak genialnie stworzone, że nie da się nim nie zachwycić. Obiekty, które znamy - przerobione zostały na psi język. A na wycieczkę po Mieście Psów zabierze nas Naleśnik, który ogłasza się w lokalnej gazecie i zaprasza na całodniowe spacery. Odwiedzimy każdy zakątek tego niesamowitego miasta. Niestety, po drodze będziemy gubić pewne rzeczy i zatrzymywać się, by je odnaleźć - co wyprowadzi Naleśnika z równowagi.. :)


Poza zwiedzaniem zakątków Psiego Miasta, przeczytamy u kilku obiektach użyteczności publicznej, poznamy znanych mieszkańców - a na samym końcu, mimo że nie było tego w planie, odwiedzimy dogotowie.


Miasto Psów zachwyca! To przepiękna książka pełna szczegółów, co sprawia że wyszukiwanie zgubionych elementów nie jest takie łatwe. Ukryły się one nieźle pośród uliczek, sklepików i mieszkańców miasta.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: