Minecraft Niesamowite kompaktowe konstrukcje i Minecraft Moby rządzą to dwie majowe minecraftwe nowości od Harper Kids, które były niecier...

Majowe nowości Minecraft: Niesamowite konstrukcje i Moby rządzą

By | 10:30 Napisz komentarz
Minecraft Niesamowite kompaktowe konstrukcje i Minecraft Moby rządzą to dwie majowe minecraftwe nowości od Harper Kids, które były niecierpliwie wyczekiwane przez miłośników gry!

Recenzja książek:


W książce Niesamowite kompaktowe konstrukcje znajdziemy instrukcje budowy ponad 20 niezwykłych budowli! Moje dzieci są fankami książek tego typu, gdyż inspirują się z nich - a jak wiadomo, Minecraft to takie trochę LEGO na ekranie, można tam tworzyć na prawdę niesamowite rzeczy.


Instrukcje są czytelne i łatwo przenieść je na ekran.Saga Stonesword: Moby rządzą tom drugi - to przygodowa opowieść o przyjaciołach, których znamy już od wielu lat z Sagi Woodsword. Bohaterowie przenoszą się do świata gry, gdzie stawiają czoła wielu różnym misjom.


Duża czcionka sprawia, że książka jest idealna do samodzielnej lektury dla początkujących czytelników, świetnie się sprawdzi również u dzieci które niekoniecznie chcą czytać, za to uwielbiają grać w Minecraft - ta historia tak wciąga, że nie da się jej odłożyć na półkę.. :)----
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: