Komiksy paragrafowe dla najmłodszych ? - to możliwe! :) Foxgames ma w swej ofercie takie właśnie książki, w których to my decydujemy o tym,...

Komiksy Paragrafowe dla dzieci: Kalinka i Chojrak. Kotki i Smoki.

By | 09:30 Napisz komentarz
Komiksy paragrafowe dla najmłodszych? - to możliwe! :) Foxgames ma w swej ofercie takie właśnie książki, w których to my decydujemy o tym, co się wydarzy. Z kim porozmawiamy, w którą stronę skręcimy, co zrobimy..?

Recenzja komiksów:


Kotki i Smoki to opowieść o pewnym dzielnym kociaku Mo, który mimo sprzeciwu ojca, wybiera się na poszukiwania siejącego terror smoka. A my oczywiście razem z nim! Będziemy mu służyć pomocną dłonią :)


Pierwsze strony komiksu czytamy po kolei, a następnie w każdej scence mamy do wyboru dwie opcje - przechodzimy na wybrany kolor strony i czytamy tam grafikę o numerze, który wybraliśmy.


Podróż przez świat Mo jest niezwykła! Trzymająca w napięciu przygoda, która kończy się... albo nie, nie zdradzę.Kalinka i Chojrak to opowieść o tytułowej dziewczynce, która została porwana i zamknięta w wieży. Teoretycznie powinna czekać, aż jakiś rycerz przybędzie i ją uratuje, ale to nie ta bajka :) Kalinka bierze sprawy w swoje ręce i próbuje się wydostać...


Tu również pierwsze strony czytamy po kolei, a w dalszych scenkach mamy do wyboru różne ponumerowane kolorowe znaczki, do których to bezpośrednio się przenosimy. Komiksy paragrafowe mają piękne wnętrza, a ciekawe przygody sprawiają, że nie da się tak po prostu ich zamknąć i odłożyć, póki nie przejdzie się historii do końca.
----
Za egzemplarze dziękujemy Foxgames.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: